Faruk Başaran'dan selam var

5 Mayıs 2020 Saat: 15:53
Faruk Başaran'dan selam var
Bir süre önce tahlillerinin  pozitif çıkması nedeniyle Koronavirüs tedavisine alınan Gelecek Partisi (GP)Kocaeli İl Başkanı , Gebzeli iş insanı Ömer Faruk Başarandan iyi haber var. Evinde karantinaya alınan ve tedavisi gerçekleşen

Bir süre önce tahlillerinin  pozitif çıkması nedeniyle Koronavirüs tedavisine alınan Gelecek Partisi (GP)Kocaeli İl Başkanı , Gebzeli iş insanı Ömer Faruk Başaran'dan iyi haber var.

Evinde karantinaya alınan ve tedavisi gerçekleşen Başran'ın Koronavirüsü atlattığı ve sağlığına kavuştuğu öğrendildi.  Gölge'nin telefonla ulaştığı GP Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran , herşeyin yolunda olduğunu belirtirken sevenlerine  de Gölge aracılığıyla selam gönderdi.

 Başaran , ''Allah'a şükür sağlığımız yerinde.  Hekimlerimize teşekkür ediyorum. Ailemin ve dostlrımın bu süreçte büyük desteklerini gördüm. Özellikle  sevgili eşim Evrim Kırmızıtaş  Başaran'ın çok büyük manevi detekleri oldu. Koronayı atlattık. Bir süre daha çalışmalarımı evden yürüteceğim. Bütün dostlarıma, yol arkadaşlarıma sizlerin kanalıyla teşekkürlerimi sunuyorum, sağ olsunlarvar olsunlar. Herkese bol selamlar. '' şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız