İş insanı Ömer Koç, DDC Makina'yı gezdi

20 Haziran 2024 Saat: 15:31
İş insanı Ömer Koç, DDC Makina'yı gezdi
Turizm sektöründe yatırımları bulunan iş insanı Ömer Koç, İMES OSB'de faaliyet gösteren DDC Makina'yı ziyaret etti.

ÖZTÜRK'Ü TEBRİK ETTİ

DDC Grup  Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk'le uzun yıllardır arkadaş olan Koç, DDC Makina'yı gezerek üretimi izledi.  DDC'ye  başarılar dileyen ve Öztürk'ü tebrik eden  tanınmış iş insanı Ömer Koç, ihracat ağırlıklı fabrikanının üretimi konularında da bilgiler aldı.

İş insanı Koç, ziyaret sonrası ; ''  Muhammet Bey'le eskiye dayanan bir dostluğumuz var. Kendisinin  Türk sanayisinde  etkin bir fabrika kurmuş olmasından gurur duydum. Bugün ziyaret ederek hem fabrikayı görmüş, hem de Muhammet kardeşimle hasret gidermiş oldum. Kendisi bir sanayici olarak , ben de turizmci olarak ülkemize katkı sunmaya çalışıyoruz. Hayırlı olsun, tebrik ediyorum. '' dedi.

DEĞERLİ DOSTUMDUR

Öte yandan Koç'un ziyareti sonrası değerlendirme yapan DDC Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk ise çok değerli bir dostunu fabrikaya misafir ettiğini söyleyerek şunları dile getirdi ; '' Ömer Koç, turizm sektöründe önemli ve büyük  yatırımları olan dostumdur. Her ikimizin de proğramlarının yoğunluğu nedeniyle  uzun zamandır görüşemiyorduk. Bugün ajandamı boş tuttum. Fabrikamıza yaptığı tebrik  ve  nezaket ziyaretinden memnuniyet duydum. Ayaklarına sağlık. ''

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız