Kamuran Akbay , 'Ala İstanbul'u tek tek anlattı

12 Şubat 2024 Saat: 16:46
Kamuran Akbay , 'Ala İstanbul'u tek tek anlattı
Yaşam Mimarı Kamuran Akbay'ın imzasını taşıyan İstanbul'un en prestijli konut projesi 'Ala İstanbul', maliklere tanıtıldı.

ÇOK KAPSAMLI BİR PROEJE

Kartal Soğanlık'ta bulunan Akbay'ın dev projesi için bir araya gelen malikler, İstanbul'a değer katacağı söylenen proje hakkında detaylı bilgiler aldılar. Karagülle İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Akbay, '' Grubumuzun İstanbul'a değer kazandıracağı çok önemli ve kapsamlı proje'' diye açıkladığı Ala İstanbul'da,  konut dışında yaşam alanları, sosyal ve sportif tesisler ile alışveriş merkezi de bulunuyor.

YENİ MODERN BİR YAŞAM

Yüksek Mimar Kamuran Akbay, önceki gün Ala İstanbul projesinde hak sahibi olan maliklerle bir araya geldi. Malikleri proje dahilinde bilgilendiren ve soruları cevaplayan Akbay, '' Bu büyük projenin bir parçası olarak, siz değerli kat maliklerinin desteği bizim için çok önemli. Projemizin Kartal Soğanlık bölgesine değer katacağına inanıyoruz ve sizi modern bir yaşam alanına davet ediyoruz. '' dedi.

STANDARTLAR ÇOK YÜKSEK

'' Toplamda 630 daire, 9 villa ve 163 ticari alanla, modern yaşam standartlarınızı karşılayacak bir yaşam alanı sunuyoruz.'' sözleriyle projenin detaylarını  sinevizyon gösterisi iel anlatan Kamuran Akbay, şirket bünyelerinde bulunan ve konularında uzman olan profesörlerden oluşan heyetle yol yürüdüklerini de dile getirdi.  Kamuran Akbay özetle şu bilgileri verdi ;

PARMAKLA GÖSTERİLECEK BİR YAPI

'' Kartal Soğanlık'ta gururla sunulan projemiz hakkında heyecan verici gelişmeleri sizinle paylaşmak istiyoruz.  Toplamda 630 daire, 9 villa ve 163 ticari alanla, modern yaşam standartlarınızı karşılayacak bir yaşam alanı sunuyoruz.Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz toplantıda, projemizin detayları ve kentsel dönüşüm sürecindeki ilerlemeleri ele aldık. Karagülle İnşaat ve Kamuran Akbay Mimarlık İştiraki olarak, Ala İstanbul'un hayata geçirilmesi için çalışıyoruz. Şu an çok iyi bir ilerleme kat ettik. Son derece modern, çağdaş ve akıllı bina konseptindeki projemizle maliklerimiz ayrıcalıklı bir yaşam alanı kazanmış olacak, Boğazın incisi İstanbul ise , parmakla gösterilecek bir yapı kazanacak.

Yaklaşık 4 saat süren  proje tanıtım  toplantısında Akbay, yöneltilen  tüm soruları cevaplandırıp merakları giderirken, maliklerin yoğun ilgi ve memnuniyetini gördü.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız