Ülkemizi temsil edecek

15 Temmuz 2022 Saat: 18:44
Ülkemizi temsil edecek
2 yıllık aranın ardından gerçekleşecek festivalde bu yıl ülkemizi temsil edecek isim elektronik müziğin yıldızlarından Ilkay Sencan oldu!

Ilkay Sencan 4 yaşında ailesinin kendisine aldığı orgla müzik serüvenine başladı. 17 yaşında trance müziğin doğasından etkilendi ve 27 yaşında elektronik dans müziğinde ilk global hit parçası ''Rockstar''ı yayınlayarak tüm listeleri alt üst etti.

Başarının tesadüf olmadığını kanıtlamak adına hemen ardından ''Not So Bad'' ve 'Don't Say Goodbye'' parçalarını global hit haline getirdi.

Dünyanın en önemli plak şirketleri ve sanatçılarıyla işbirlikleri yaparak elektronik dans müziğindeki konumunu tüm dünyada kanıtladı.

Birbiri ardına gelen başarılarının yanında Almanya'nın World Club Dome festivali, Rusya'nın Europa PLUS festivali gibi birçok sanatçının yer almak için çabaladığı önemli festivallerde sahne aldı.

Ilkay Sencan, 17 Temmuz'da başarılarının yanına bir yenisini daha ekliyor ve dünyanın en prestijli sahnesi Tomorrowland'de Türkiye'yi yıldızlar geçidinde temsil ediyor!

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız